Локомотив обърна Витоша Бистрица с 2:1 в контрола, играна на базата на черно-белите в Говедарци. Пловдивчани започнаха по-активно и опитаха удари чрез Марчев и Дани Кики. Противно на логиката Бистришките тигри поведоха в 20-та минута след грешка в отбраната на Локо. Черно-белите отвърнаха с удари на Бакалов и Камбуров от фаул, но безуспешно.

След почивката възпитаниите на Войн Войнов вдигнаха оборотите и резултатът не закъсня. В 66-та минута далечен пас на Цингрос намери Камбуров в наказателното поле. Голмайсторът овладя и реализира майсторски. Играчите на Локомотив продължиха да владеят положението и стигнаха до пълен обрат с гол на Мартинович, който в 78-та минута засече центриране отляво.

Съставът на Локо за първото полувреме: Пиргов, Крумов, Марков, Николов, Бедиме, Траянов, Серджо, Бакалов, Марчев, Кики, Камбуров

Съставът на Локо за второто полувреме: Пиргов, Крумов (60′ Исуф), Крачунов, Везалов, Цингрос, Велковски, Траянов (57′ Йевтоски), Мартинович, Бакалов (65′ Пехливанов), Умарбаев, Камбуров