Дублиращият отбор на Локомотив отново ще смени стадиона за домакински мач. Вчера тимът взе дербито на дублиращите отбори срещу Ботев с 2:0, а двубоят се игра на Лаута.
Следващото домакинство на втория отбор на смърфовете обаче ще се играе на стадион "Пловдив".
Двубоят срещу Загорец от Югоизточната Трета лига ще бъде тази събота - 27 април, от 18:00ч. на стадион "Пловдив".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
337