Четири автомобила се нанизаха един в друг на булевард „Княгиня Мария Луиза“, сигнализира читател на TrafficNews.bg. Верижната катастрофа е станала до пешеходния светофар на „Папараци“, в посока булевард „Източен“.
Най-вероятната причина за инцидента са резки спирачки и неспазване на дистанция от страна на задните автомобили. Щетите по колите не са големи, но определено ще създадат главоболия на хората в празничния ден.
В района се образуваха задръствания за кратко. На място се чака патрул на КАТ, който да обработи местопроизшествието.


TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Съдът глоби директора на НДК за конфликт на интереси