Цигани от махалата край Брезовско шосе в Кършияка за пореден път обгазиха квартала, сигнализира ни наш читател. От близо 20 минути гъст черен дим се стеле в района на Гигантите, като миризмата в района е силна и задушлива.
От пожарната заявиха, че около 10.20 часа е постъпил сигнал за възникнал пожар, като най-вероятно се касае за запалени отпадъци. Причината за черния дим са запалени гуми, които вехтошарите горят, за да изкарат метала от нея. Екипи на пожарната са се запътили към мястото.


TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5614
Акценти
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
5614
Лято, вируси и деца: Кога температурата е повод за тревога
24.06.26 09:00
2825