Пловдивският отбор по картинг  Iceman Racing EVNIA завоюва призови места на шампионата, който се проведе през уикенда на картинг писта Хасково. Бяха проведени две 12 и 4- часови Ендурънс състезания по картинг, в които участваха 55 отбора, а на пистата имаше пилоти от 10 държави. Пловдивчаните Делян Мишинков, Любомир Гърков и Симеон Юруков заеха 3 позиция в 12 часовата надпревара. И ако лошия късмет при избора на картове им попречи за по- предно класиране в 12 часовото състезание, то на следващия ден в 4 часовото момчетата от Iceman Racing бяха безкомпромисни и заслужено спечелиха първа позиция. Със две победи, едно второ и две трети места от началото на сезона ICEMAN RACING е убедителен водач в Националното класиране за световната купа.

13-годишен пловдивски талант е номер 1 на карате и картинг, стяга се за световно СНИМКИОсвен в двата спорта Делян Мишинков е отличник и в училище

Пловдивски талант с 3-то място на световните картинг серии, днес кара на суперфиналДелян Мишинков се представя отлично в клас Junior в италианския гран Линяно

Млади пловдивски пилоти с достойно представяне на световните картинг серииДелян Мишинков 16-и в суперфинала, Георги Ванков, Любомир Гърков Симеон Юруков и Марио Динолов 23-и в ендуранс сериите