Пловдивчанин е паднал днес от 8-мия етаж на жилището си в квартал „Каменица”, научи TrafficNews.bg. Тази сутрин, малко преди 7.00 часа, в полицията е постъпил сигнал за паднал мъж от 8-етажен блок.
На място пристигнали полиция и линейка, като мъжът е бил жив след падането. Той е починал в линейката, която го е карала към Спешния център.
От полицията са започнали разследване, като вероятно става въпрос за опит за самоубийство. 57-годишният мъж е бивш служител на МВР.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Теменужка Петкова за бюджета на Гълъб Донев: Разходите са с почти 3 млрд. повече от проекта на кабинета Желязков
24.06.26 20:34
366
Дете е паднало в шахта в близост до комплекс в София
24.06.26 20:10
692
Съдът глоби директора на НДК за конфликт на интереси
24.06.26 19:30
278