Довчерашната вицепрезидентка Маргарита Попова има нова работа от днес. Тя е назначена за зам.-председател и главен скретар на камарата, съобщиха официално от Българската стопанска камара.
В качеството си на зам.-председател, г-жа Попова ще отговаря за правната инфраструктура (вкл. Арбитражния съд на БСК) и международната дейност на БСК, мотивираха назначението от камарата.
За заместник-главен секретар е назначен Добри Митрев. Той ще отговаря за контактите с членовете на БСК, както и за административното обслужване на камарата.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Едно от пострадалите деца при тежката катастрофа в Горна Оряховица излезе от реанимация
24.06.26 17:15
152