Страхотно светлинно шоу се разигра на полувремето на Ботев - Левски на откриването на Колежа.
В него участваха и феновете, които включиха светкавиците на своите телефони, както и новото осветление, което спираше изцяло, както и различни ефекти от осветлението.
На полувремето мачът е без чисти голови положения и няма голове - 0:0.
Преди началото на второто полувреме специални светлени над стадиона изписаха Колежа.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев си върна Димитър Тонев
25.06.26 17:34
300
Ботев взе Георги Миланов
24.06.26 19:17
774
Ботев играе контрола с косовари
24.06.26 12:40
274