Мъжът, паднал снощи в тръба в пловдивския квартал Коматево, е бил откаран в Спешно отделение на УМБАЛ “Свети Георги” ЕАД - Пловдив, където е прегледан от специалистите на лечебното заведение.
Мъжът е изписан веднага, тъй като е бил в добро състояние, с леки драскотини.
Припомняме, че първи TrafficNews съобщи за нелепия инцидент. Мъжът е бил заклещен близо 11 часа преди тази сутрин да бъде изваден от тръбата.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Експерт: Уменията за работа с изкуствен интелект се превръщат в новия входен билет за пазара на труда
27.06.26 18:30
330
БАБХ възбрани близо 5 тона храни
27.06.26 17:22
290