Ботев (Пловдив) успя да картотекира в БФС нападателя Даниел Кутев след като жълтата му карта пристигна от Гърция. За това информираха от ръководството на "жълто-черния" клуб. Така старши треньорът на "канарчетата" Николай Костов ще може да разчита на него за дербито с Локомотив (Пд). Футболистите на Ботев от вчера са в Бургас, където се готвят за мача с "черно-белите" в събота от 19.00 часа на стадион "Лазур".
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Трагедия в борбата! Почина 32-годишна шампионка на България
23.06.26 15:14
34
Лош ден за българите на Чалънджъра в Пловдив
23.06.26 14:19
260
На този ден: Основан е Международният олимпийски комитет
23.06.26 07:15
142
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
1678
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1686