ЦСКА-София елиминира хърватския Осиек. В реванша в Хърватия двата отбора не се победиха и завършиха 1:1 и с общ резултат 5:3.

В 33-ата минута Георги Йомов открадна една топка в центъра и навлезе остро по дясното крило. Той подаде към средата на терена, където Яник Уайлдшът продължи към Греъм Кери, който с туповен шут в горния десен ъгъл не остави никакви шансове на вратаря Ивица Ивушич, разписвайки се за 1:0.

Осиек изравни в 45-ата минута на срещата. След центриране от корнер се получи разбъркване в наказателното поле. От него се възползва Милe Шкорич, който с тежък удар по диагонала възстанови равенството.

В края на двубоя Лончар беше изгонен с директен червен картон и Осиек доигра мача с 10 човека.

ЦСКА-София ще играе в плейофа за влизане в групите на Лигата на конференциите срещу чешкия Виктория Пилзен, който отстрани трудно след дузпи уелския ТНС.