Отстраниха нерегламентираното сметище, образувало се на черен път край един от входовете на Асеновград. Това съобщиха от Община Асеновград за медията ни.
На мястото бяха изхвърлени чували с боклук, пълни кашони, найлони, опаковки и в полето и околностите на родопския град.
Незаконното сметище се намираше зад сгради в неподредствена близост до кръговото за Пловдив.
Към момента не е ясно кой е избрал да хвърля сметта си там.



Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
95 км/ч в градски условия? Пловдивчанин сигнализира за опасно шофиране по булевард в „Тракия"
26.06.26 21:30
3959
Унищожиха дрон край Кранево
26.06.26 19:17
781