Стана ясна причината за лекото задимяване в стая на 11-ти етаж, в УМБАЛ „Свети Георги“ – Пловдив на 29 май.
От болницата информират, че инцидентът е възникнал заради блокиран вентилатор в мокро помещение от долен етаж. След установяването на дима, лекарите са предприели адекватни бързи мерки: двамата пациенти са изведени от стаята и след проветряване на помещението, върнати отново по местата си. Няма нанесени материални щети, нито са пострадали пациенти или лекари.
Още от категорията
Виж всички
Карлос Насар откри паметник на Милен Добрев в Житница