Схема за източване на средства от НОИ чрез фалшиви ТЕЛК-ове са разкрили от спецпрокуратурата.
Все още не е ясно колко човека са задържани по случая.
От прокуратурата съобщиха само, че вече има образувано досъдебно производство.
Малко по-късно днес зам.-главният прокурор Иван Гешев и главният секретар на МВР Ивайло Иванов ще направят изявления по темата.
Очаквайте подробности!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Напрежение в Гърция заради паметна плоча на Гоце Делчев
23.06.26 09:18
428