Мъжът, който катастрофира тежко тази нощ до Ботаническата градина в Пловдив, е настанен в болница без опасност за живота, съобщиха от полицията. Припомняме, че кола се обърна на улица „Уидрол Уилсън“ тази нощ, като на място имаше пожарна, полиция и линйеки.
„Докато го качваха в линейката, мъжът крещеше силно - "Оставете ме!", и викаше, че много го боли“, съобщи пред TrafficNews.bg. очевидец на инцидента.
Оказа се, че водачът на колата е бил без книжка. Той е на 25-години от Раковски, като му е взета кръвна проба за алкохол. Работата на полицията продължава.


TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Премиерът Румен Радев връчи националния флаг на олимпийските отбори по природни науки
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.