Ром без книжка и с включен буркан, с каквито са оборудвани колите на НСО изпреварил шефа на столичния КАТ Тенчо Тенчев, съобщава в. "Телеграф".
Само няколко километра след това е бил спрян от колегите на Тенчев по негов сигнал. Ромът отнесъл два акта, а лампата му била конфискувана. Случката се разиграла в почивните дни около 6 септември.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Онлайн бутик "Каталина София" - какво поръчваш и какво идва?
23.06.26 20:00
2353