Привърженици и противници на похода на "Нощните вълци" се сбиха пред храма "Св. Александър Невски" в София. Двама души са били задържани, съобщава 24 часа.
Скандалът избухна, след като двете групи се озоваха в непосредствена близост без полицейска охрана помежду им и участниците в мелето започнаха да се замерят с бутилки минерална вода.
Полицаите вземат обяснения на участниците.
Екипи на СДВР оградиха района.
Руските мотористи, известни като "рокерите на Путин" още не са пристигнали в столицата.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Синдромът „на две крачки от масата" превзема Пловдив - ще намери ли властта лечение?
22.06.26 07:30
4453
Опасно! Деца се разхождат по висок блок в "Тракия"
20.06.26 19:07
1572


