Тервел Пулев коментира предстоящия си професионален дебют, който ще се състои на 5 юни срещу аржентинеца Пералта.
„На 5 юни ще се боксирам с Пералта, два пъти беше отлаган мача, тук е различно, независимо, че съм го бил. Той е свикнал, има победи на професионалния ринг, боксирал се е и в 6 рундови срещи, а при мен е за първи път, ще е трудно, но ще се бия за успеха. Воденето на боя е различно, правила има различни“, заяви Пулев.
„Направихме подготовка и спаринги със сръбски боксьори, доволен съм от подготовката. След този мач ще имам още един мач, след около 5 седмици, пак в Италия, съперникът не е ясен още“, коментира боксьорът.
„Искам да играя на Олимпиада, но ще е много трудно. Прекъснах за 3-4 месеца, но се надявам да наваксам. Брат ми помага много, дава ми съвети, но няма да може да присъства на двубоя“, допълни Пулев.

TrafficNews.bg
Още от категорията
Виж всички
Йон Григоре към Иван Запрянов: Уважавам каузите ти, но ще имаш дълга и тежка вечер с мен!
Локо с втори мач за титлата срещу Балкан днес
Акценти
Виж всички
Вдигат минималните пенсии със 7.8% от 1 юли
Николай Попов: Така пренаписаха смъртта на Сияна
И Демерджиев обеща реформи в МВР, но процесът искал време