Локомотив публикува пост за вратаря Илко Пиргов, който вчера окачи бутонките в бенефис срещу Марица.
Пиргов можеше и да завърши кариерата си с попадение, но изпусна дузпа в контролата срещу Марица, която завърши 1:1.
"Благодарим ти за всичко, Илко", написаха от Локомотив и публикуваха снимки от бенефиса на вратаря, който изигра 99 мача за клуба във всички турнири.
Пиргов остава в Локомотив в ролята на координатор.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" с важна информация за концерта по случай 100-годишнината
27.06.26 16:44
440