Феновете на Локомотив направиха хореография по време на финала за Купата. Те вдигнаха синьо и бели знамена в цветовете на Пловдив.
Феновете на Локо също направиха втора хореография, като издигнаха транспарат на черно-бял вълк, който е над прасета.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Локо официално преподписа със Севи Идриз, раздели се с двама
17.06.26 12:10
671
Крушарски: Севи Идриз остава в Локо
15.06.26 13:15
307
Локо представи нов генерален спонсор
15.06.26 12:30
634
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
17.06.26 14:18
1840
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”
16.06.26 21:15
28252