40 места за паркиране бяха изградени пред блокове 259 и 259 А в „Тракия“. Те станаха факт, след като бяха премахнати старите гаражи около жилищните сгради.
Оттук насетне ще започнат действия по изграждането на тротоари, паркоместа и преасфалтиране на улици.
През миналата година в района местата за паркиране бяха увеличени с 200, като тази година тази бройка на новите места ще бъде по-голяма.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
"Прогресивна България" официално е регистрирана като партия
22.06.26 19:49
633