Пореден инцидент се случи на злощастната вече улица "Луда Яна" в Пловдив. Кола пропадна в шахта на улицата. На място има полиция.
Припомняме, че това е пореден инцидент на улицата, която е част от водния цикъл в Кършияка.

В началото на месец март мъж пропадна в огромна дупка на тротоара на улицата.
Снимки: Забелязано в Пловдив
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
95 км/ч в градски условия? Пловдивчанин сигнализира за опасно шофиране по булевард в „Тракия"
26.06.26 21:30
4279
Унищожиха дрон край Кранево
26.06.26 19:17
811