Жандармерия и тази година ще охранява черешите в Кюстендилско. Целта е да няма кражби от масивите,съобщи Нова тв.
От няколко години е традиция засиленият полицейски контрол по време на черешовата кампания.Всеки автомобил, който се движи в района на насажденията, се проверява.
Стоката трябва да е придружена от документ, с който да се гарантира разрешение да се бере от съответния масив.
Берачите нямат право да влизат в градините през нощта.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Министър Ефремова: Заедно с организациите на хората с увреждания ще търсим по-ефективни начини за подкрепа
23.06.26 18:08
52