
34-годишен мъж от София е починал в помещението за настаняване на задържани лица в сградата на Районното управление в Троян. Той е получил инфаркт, съобщиха от полицията.
Мъжът е бил задържан на 3 май в 21.00 часа, след като е самокатастрофирал в град Априлци. Установено е, че е шофирал пиян. Пробата с дрегер е отчела 3,55 промила алкохол. Починал е около 10 часа днес.
Свалени са видеозаписите от камерите в полицейското управление, за да се видят действията на задържания мъж и полицейските служители, поясни директорът на ОД на МВР в Ловеч Милен Маринов.
По случая е образувано досъдебно производство. За изясняване на всички обстоятелства около смъртта на мъжа е назначена вътрешна проверка в Районното управление в Троян.
Още от категорията

Радев: Най-вероятно идва нов световен ред и Украйна ще трябва да се откаже от свои територии


Акценти





Изненадваща рокада: ВиК-Пловдив има нов управител


Пловдивчанката Пламена Миткова с победа на турнир в Берлин


Темите на Traffic News

Нов квартал със 75-метрови небостъргачи изниква в Пловдив
