Прохладата, която от снощи се настани в Пловдив ще продължи и през следващите дни, показват прогнозите на синоптиците към НИМХ на БАН. Облачността ще се разпокъса, а температурите ще паднат с градус-два и те няма да надвишават 30 градуса.
Приятното време изкара стотици пловдивчани на Главната улица, видя репортер на TrafficNews.bg. Новите жеги се очакват не по-рано от другия уикенд, пък показва справка на в сайта sinoptik.bg.


TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Как да се предпазим от смъртоносни случаи по морето
22.06.26 09:33
357
Мъж загина при пожар в къща в бургаско село
22.06.26 08:46
182