Пловдивчанка намери загубена едномесечна карта за пътуване до “Баумакс”. Картата е на студент от Медицинския университет.
Жената няма възможност да предаде картата лично, тъй като утре ще пътува. Затова ще я остави в магазина под блок 32 в ЖР "Тракия". Ако познавате Илиян, можете да му предадете тази информация, за да си получи картата.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Национална детска болница може да има най-рано през 2030 г.
26.06.26 10:33
206