Малко кученце се загуби на автомагистрала Тракия. Домашният любимец е изскочил от автомобила в участъка между Стара и Нова Загора. Стопанката му умолява ако някой го намери да се обади. Жената се намира в Пловдив и предлага и възнаграждение. Кученцето е на 2 години и отговаря на името Холи. Има и чип. Ако някой го намери, може да се обади на стопанката на телефон: 0877859596 - Северина.

Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие
23.06.26 10:15
197
Напрежение в Гърция заради паметна плоча на Гоце Делчев
23.06.26 09:18
779