
Истински екшън се е разиграл в Белоградчик. Агресивен купонджия е замерял полицаи с тротоарна плочка, след като му направили забележка, съобщават от полицията.
Скандалната случка станала навръх Гергьовден в 17.30 часа, когато жителка на градчето сигнализирала на органите на реда за силна музика и нарушаване на обществения ред в квартала.
Към мястото незабавно бил насочен полицейски автопатрул. На ул. „З-ти март” униформените били посрещнати от 31-годишния местен жител А.В. с викове.
Мъжът грабнал тротоарна плочка и я хвърлил по посока на служебния лек автомобил. Причинени били щети по патрулката – на лявата врата на гредата на багажния отсек и на левия заден калник.
Той е бил задържан в полицейския арест за хулиганство. По случая в РУ-Белоградчик е образувано бързо производство.
Акценти



Зафиров е новият председател БСП, почти на фото финиш



Курорт привлича туристи на час от Пловдив ВИДЕО



Локо се издъни при откриването на "Спортклуб"
Темите на Traffic News

Нов квартал със 75-метрови небостъргачи изниква в Пловдив
