Глоба в размер на 150 лева трябва да плати 33 годишен мъж за неуважително отношение към служители на реда в Пловдив.
Административната мярка е наложена от Пловдивски районен съд, след като вчера, в нетрезво състояние, мъжът се държал грубо и обиждал полицаи от Второ РУ. На пловдивчанина е съставен акт по Указа за борба с дребното хулиганство.
TrafficNews.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Синдромът „на две крачки от масата" превзема Пловдив - ще намери ли властта лечение?
22.06.26 07:30
4501
Опасно! Деца се разхождат по висок блок в "Тракия"
20.06.26 19:07
1572