В чешката столица Прага е в ход мащабна полицейска операция по издирването на опасна змия. Влечугото е Зелена мамба е един от най-отровните видове змии на планетата.
Тя ухапала своята собственичка, след което избягала. 30-годишната жена веднага била настанена в болница, пише БТВ. Змията все още не е открита. Според експерти заради студеното време в Прага влечугото едва ли е отишло далеч.
Властите отбелязват, че змията е била купена нелегално.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Потвърдиха първи случай на ебола във Франция
24.06.26 14:00
743
Украйна унищожи стратегически мост в Крим
23.06.26 20:59
1390
Франция забрани алкохола заради екстремните жеги
21.06.26 23:38
895