Отборът на Виктория Волей (Пловдив) приключи с 3 победи от 3 мача участието си в приятелския международен турнир в Приморско. Възпитаниците на треньора Атанас Митрев надиграха днес руския ВК Ника с 3:0 гейма. Ден по-рано пловдивчани победиха със същия резултат съперника си, а освен това се наложиха над естонския Виктория с 2:0 (двата щаба предварително се бяха разбрали да се играе два от три гейма).
Доволни сме от изиграните двубои, защото успяхме да съчетаем полезното с приятното. Сега се прибираме и продължаваме в Пловдив тренировъчния процес, заяви за официалния сайт на клуба треньорът на Виктория Волей Атанас Митрев.
Още от категорията
Виж всички
Пловдивчанката Елизара Янева не успя да преодолее втория кръг на квалификациите на Уимбълдън
Григор Димитров на четвъртфинал в Майорка