Локомотив U17 се класира за финала на турнира под егидата на Христо Бонев! Момчетата на Кириякос Георгиу направиха обрат срещу канадския Ванкувър Олимпикс за 2:1 и в събота от 11:00 ще спорят за трофея, съобщава сайтът на клуба. Днес или утре "черно-белите" ще разберат и името на своя съперник.

Двубоят на терена в Говедарци започна равностойно. В 20-та минута канадците успяха да открият резултата за 0:1. През втората част Локомотив доминираше изцяло и стигна до няколко добри положения пред вратата на Ванкувър. В 65-та минута роденият през 2002 година Християн Петров с красив гол възстанови равенството в двубоя! Седем минути по-късно Венко Мичкюров реализира попадението, което осигури финал на Локомотив след 2:1 над Ванкувър Олимпикс!