3 златни, 4 сребърни, 5 бронзови медала и купа за най-технична състезателка спечелиха малките каратеки на АСКК Тракия Пловдив от завършилите в Димитровград национални първенства за деца до12 г, кадети и кадетки в дисциплината ката и кумите по карате Шинкиокушин. В първенствата участваха 165 каратеки от 24 клуба от цяла България. 18 от тях бяха от Тракия.

Ето и призьорите от пловдивския клуб:

Златни медали завоюваха: Мария Филипова /кадетки, кат. 55 кг/ и купа за най-технична състезателка при кадетките, Георги Георгиев /деца 12 г, кат. +49 кг/, Васка Мандалова /кадетки, кат. 65 кг/.

Сребърни отличия спечелиха: Магдалена Дишлянова /деца 12 г, кат. 43кг/, Николай Димитров /кадети, кат. 55 кг/, Ивайло Костов /кадети, кат. 60 кг/, Светлана Тимова /кадетки, кат. 60 кг/

Бронзови медали заслужиха: Георги Гончев /деца 12 г, кат. 29 кг/, Манол Велков /деца 12 г, кат. 39 кг/, Георги Атанасов /ката, кадети/,  Георги Георгиев /кадети, кат. 70 кг/, Поля Бояджиева /кадетки, кат. 50 кг/

Останалите каратеки на Тракия Атанас Запрянов, Ангел Тодев, Кристиан Атанасов, Иван Иванов, Габриела Герова и Йордан Попов, загубиха своите срещи в различните кръгове, он също се представиха достойно.