Състезателката на Недялко Боруков в СК Актив 2013 Лили Георгиева се завърна на пистата със злато и сребро от държавния шампионат в зала за юноши и девойки до 20 години в София. Лили пропусна миналия сезон, тъй като бе картотекирана в Тракия и нямаше право да се състезава след преминаването си в новия си клуб. Сега тя финишира първа на 800 метра с време 2,12,53 мин. И втора при дебютното си бягане на 400 метра с 58,31 сек. Благодаря на моя треньор Недялко Боруков и на всички, които ме подкрепиха! Първо място на 800 м /2:12.53. И за първи път в зала на 400 м /58.31 второ място, написа Лили Георгиева в личния си профил във Фейсбук.

Отлично се представиха младите атлети на Тракия 96, които спечелиха общо 8 медала. Гени Семковски стана първи на 800 метра, Валентин Къдринов – втори но 3000 метра, Алекс Любенов, Егени Енев и Мирослав Иванов окупираха почетната стълбичка в овчарския скок, в който Жени Жекова грабна титлата при девойките, а Ванеса Димитрова е с бронз. Пловдивските атлети спечелиха още два медала – сребро в тройния скок на Цветелин Минчев от Пълдин и Гергана Аргирова от Локомотив Пд.