Локомотив Пд  загуби втората си проверка по време на лагера в Говедарци. След победата над Рилски спортист (Самоков) с 3:0 в сряда, днес "черно-белите" отстъпиха на 13-я във Втора лига Струмска слава (Радомир) с 2:3.

През първата част двата отбора не успяха да си отбележат гол и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0. В началото на втората част Струмска слава успя да поведе с 0:2. Влезлият като резерва Серджо Телес успя да намали резултата за 1:2. Футболистите на Струмска слава възстановиха преднината си в 80-та минута за 1:3. В самият край на двубоя Димитър Везалов оформи крайното 2:3 след като засече топката с глава след корнер.

Локомотив започна в състав: Мори Диау, Марк Бедиме, Ивайло Марков, Пламен Николов, Пламен Крумов, Ванчо Траянов, Янко Ангелов, Симеон Райков, Веселин Марчев, Дани Кики, Дино Мартинович