Легендата на Локомотив и почетен президент на клуба Христо Бонев пожела чрез официалния сайт lokomotivpd.com да изкаже своите поздравления за отбора и треньора след двата мача с Пирин и Славия. Ето оценката на Зума за двата мача с Пирин и Славия:
Искам да изкажа моите поздравления за старши-треньора Бруно Акрапович и всички футболисти, които взеха участие във вчерашния мач със Славия. Въпреки трудните условия на стадиона в София, наставникът успя да мобилизира максимално играчите, като представянето им беше на неочаквано за мен добро ниво. И първият мач срещу Пирин, и вторият срещу Славия, показват, че отборът върви в правилната посока. Някои от футболистите все още не се познават добре, но показаха, че имат бъдеще в нашия отбор, особено по-младите. Заслужавахме да спечелим срещу Славия. Бяхме с 10 души цяло второ полувреме, но момчетата се представиха много добре. Искам да благодаря и на нашите фенове, които въпреки непрестанния снеговалеж над София, подкрепяха до край Локомотив и накараха отбора да се чувства като домакин насред София.
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея