Старши треньорът на Локомотив Душан Косич говори след мача с ЦСКА 1948.
"Нямам обяснение за тази загуба. Ние просто не можем да победим този съперник. Имат трима страхотни вътрешни полузащитници. Те направиха всичко перфектно, а ние опитахме, но имаше и грешки. Отборът е млад срещу Лудогорец бяхме много мотивирани, но днес трябваше да покажем същото. Пуснахме и млади момчета, за да им дадем шанс. Загубихме срещата много рано и не съм доволен от решения, които взехме. Имаше и решения на съдиите, които се оказаха важни. Нямаме време предстои ни мач с Левски само след няколко дни. Трябва да покажем отново лицето на нашия клуб, който познаваме", заяви Косич.
Още от категорията
Виж всички
Фондация "100 години Локомотив Пловдив" загатна за голяма новина, която ще стане ясна на концерта за юбилея