Старши треньорът Бруно Акрапович бе доволен от играта на своя отбор след равенството с Верея 1:1. Резултатът е реален, разделихме си по едно полувреме, след почивката имахме повече ситуации от съперника, заяви Акрапович. Комплименти за момчетата, раздадоха се. Играхме в схема 3-5-2, която нямахме време да тренираме много, но играчите се справиха, допълни той. Нямаме централен нападател и сме принудени да експериментираме, което не е лесно, обясни треньорът липсата на победи.

Акрапович нарече Дани Кики, Паоло Серджо и Дино Мартинович бивши играчи на Локо и заяви, че не иска да ги коментира. Каза само, че решението за раздялата с тях не е взето еднолично от него, а след разговори с шефовете. Първият публично обяви, че се разделя с отбора, а Паоло Серджо критикуваше тренировъчните методи на треньора. В крайна сметка Акрапович загатна, че няма да разчита на тях.