Отборът на Сокол Марково грабна втора победа в шампионата на Югоизточна трета лига. В третия кръг на своя стадион новакът  разби гостуващия Гигант Съединение с 5:2 и втори пореден домакински мач вкарва пет попадения след 5:1 срещу Атлетик Куклен в първия кръг.

Гостите започнаха по-добре и откриха преди почивката. През второто полувреме Сокол изравни, но последва дузпа за Гигант и нов аванс в негова полза. Буквално в ответната атака обаче и Сокол получи право да изпълни 11-метров наказателен удар, след който равенството бе възстановено. До края ва мача на терена имаше само един отбор. Сокол вкара още три безответни попадения и записа поредна изразителна домакинска победа.

Хеттрик за „соколите“ записа Александър Стойчев, който отново се превърна в герой за своите. Ангел Рахов и Валентин Тодоров добавиха още по един гол за крайното 5:2.