Вечното дерби между Левски и ЦСКА ще е финалът за Суперкупата на България, след като Левски стана шампион, а ЦСКА взе Купата.
Подобно нещо не е случвало от 2006-та година, когато ЦСКА взема трофея след дузпи.
Любопитно е, че това ще е трети мач за Суперкупата между Левски и ЦСКА. Освен споменатия през 2006-та година, през 2005 Левски печели трофея след дузпи.
Още не е ясно кога ще е финалът за Суперкупата, след като последните години той се играе преди началото на втория полусезон през феврураи.
Още от категорията
Виж всички
Пловдивският отбор Прогрес грабна Суперкупата по минифутбол
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”