Манчестър Сити взе ФА Къп, след като победи Челси с 1:0 във финала на Уембли.
Единственото попадение вкара Антоан Семеньо в 72-та минута.
Така Сити грабна втори трофей след Купата на лигата, където победи във финала през март Ливърпул.
Сити още и в борбата за титлата, но трябва да спечели последните си два мача, а Арсенал да сгреши поне веднъж в последните си две срещи.
Челси пък почти сигурно ще е извън евротурнирите, след като изостава на цели 4 точки от последното място, което дава евроквота.
Още от категорията
Виж всички
ФИФА позволи на феновете по едно пластмасово шише с вода на стадионите за Световното