Часове преди Вечното дерби между Левски и ЦСКА на стадион „Васил Левски“ на вход 2 има сигнал за бомба, съобщи bTV.
Двубоят между сини и червени трябва да започне в 16:00ч.
Намерени са много пиротехнически средства, а в сектор Б имало червени димки, които трябвало да бъдат задействани дистанционно.
Очаквайте подробности!
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Стартират вторите мачове от груповата фаза на Мондиал 2026
18.06.26 08:01
208
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
17.06.26 14:18
1865
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”
16.06.26 21:15
28324