Днес може да видим най-дългоочакваната подстрижка, след като Манчестър Юнайтед гостува на Уест Хям в среща от Висшата лига. Както е известно фенът на червените дяволи Франк Илет се обзаложи със самия себе си, че няма да се подстригва докато любимият му отбор не направи 5 поредни победи.
Той направи този залог през октомври 2024г., а година и половина по-късно той не е подстригвал, защото червените дяволи така и не успяват да стигнат до заветните 5 поредни победи.
Сега обаче новият мениджър на тима Майкъл Карик сериозно вдигна отборът и тимът вече е фаворит за завръщане в Шампионската лига. Юнайтед направи и четири попедни победи, справяйки се с борещите си за титлата Манчестър Сити, Арсенал, както и с Фулъм и Тотнъм, а днес гостува на Уест Хям.
При победа в Лондон днес Франк най-накрая ще се подстриже. Ако обаче Юнайтед не победи то е много вероятно до края на сезона той да не успее да се подстриже.
Още от категорията
Виж всички
Йоахим Льов може да поеме националния отбор на Гана
Оправдаха капитана Фенербахче за незаконни залози
Акценти
Виж всички
Мъж загина, след като бе ударен от камион на АМ „Марица"
Пловдивски спецполицай е задържан за детска порнография