Напрежение беляза часовете преди финала за Купата на България между ЦСКА и Локомотив Пловдив. В района на метростанция Метростанция Васил Левски привърженици на „червените“ са си спретнали меле помежду си, предаде пише GlasNews.
По първоначална информация до сериозна ескалация не се е стигнало, след като екипи на Министерство на вътрешните работи са реагирали светкавично и са овладели ситуацията. На място е имало засилено полицейско присъствие заради очаквания сериозен зрителски интерес към двубоя.
Припомняме, след 16:30ч. се очаква организираната екскурзия на феновете на Локомотив да пристигне на стадиона.
Още от категорията
Виж всички
Пловдивският отбор Прогрес грабна Суперкупата по минифутбол
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”