Марица ще изиграе поредната си контролна среща от началото на зимната подготовка утре. Съперник на "жълто-сините" ще бъде тимът на Асеновец, а двата тима ще се срещнат на стадион "Марица" в Пловдив от 14 часа.
Досега жълто-сините изиграха две контроли срещу градските си съперници Ботев и Локомотив, като загубиха на два пъти. "Канарчетата" надиграха Марица с 3:0 на стадиона в квартал "Коматево", а черно-белите излъгаха момчетата на Стоян Димитров с 1:0 в учебна игра във Войсил.
Досега жълто-сините изиграха две контроли срещу градските си съперници Ботев и Локомотив, като загубиха на два пъти. "Канарчетата" надиграха Марица с 3:0 на стадиона в квартал "Коматево", а черно-белите излъгаха момчетата на Стоян Димитров с 1:0 в учебна игра във Войсил.
Снимка от sportal.bg
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Боксовата легенда Владимир Кличко идва в България
26.06.26 16:54
816
Вижте програмата на Мондиала за елиминациите
26.06.26 16:28
753