ЦСКА още повече вгорчи настроението на сините фенове, след като победи Левски с 3:2 в голово шоу на националния стадион и лиши големия си съперник от предсрочно класиране за баража за Лига Европа. Така отборът на Делио Роси ще трябва задължително да победи Верея или да вземе точка като гост в последния кръг, за да запази третото място от преследващия го Берое. Нещо, което не е много сигурно, имайки предвид формата на сините. Заралии са на 2 точки от 3-то място, след като завършиха 1:1 у дома срещу резервите и юношите на Лудогорец и в последния кръг гостуват на ЦСКА.

Иначе Левски и ЦСКА изиграха интересен двубой, украсен с 5 гола. Рафаел Енрике беше точен за ЦСКА в 19-ата минута. Паулиньо изравни в 34-ата минута. Малинов вкара за 1:2 в 57-ата минута. Бившият нападател на Ботев Станислав Костов изравни в 78-ата минута след триково изпълнение при изъпление на корнер отляво. Пинто вкара в 90-ата минута за "червените".

Снимка: sportal.bg