Германия разгроми Беларус с 4:0 като домакин и кръг преди края на европейските квалификации се класира за Евро 2020. Двубоят се превърна в рецитал на Тони Кроос, който вкара два гола и записа една асистенция. В 41-ата минута Матиас Гинтер откри, след като засече триково подаване на Гнабри отдясно. В 49-ата Леон Горетцка удвои преднината на тима с шут по земя след хитро изпълнен корнер от страна на Кроос. В 55-ата халфът на Реал Мадрид се разписа с прецизен удар от границата на наказателното поле.

Гостите имаха шанс за почетно попадение в 75-ата минута, когато получиха правото да изпълнят дузпа за фаул на Робин Кох срещу Павел Нехайчик. Мануел Нойер обаче спаси удара от бялата точка на Игор Стасевич. В 83-ата Кроос оформи крайното 4:0, след като финтира двама противникови защитници за втория си гол в мача. От групата на Германия се класира и Холандия, която направи 0:0 като гост на Северна Ирландия. Хърватия и Австрия също си осигуриха участие на европейското.