Легендарният халф на Барселона Андрес Иниеста ще продължи кариерата си в Япония. Той официално бе представен като играч на Висел Кобе, след като се раздели емоционално с клуба от Ноу Камп, с който спечели 22 трофея за 22 години.
Висел Кобе заема шесто място в първенството на Япония към този момент, а през миналата година завърши девети. Няма информация за продължителността на договора на Иниеста с новия му отбор.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Португалия остана втора в групата си, Меси пак вкара
28.06.26 08:10
220
Англия спечели групата си, а Хари Кейн счупи нов рекорд
28.06.26 02:00
773