Старши треньорът на Ботев Николай Киров обяви, че тимът му не е заслужавал да спечели гостуването на Етър, завършило 1:1.
Не успяхме да спечелим, защото не заслужавахме. Лош мач за нашия отбор, в който поне спечелихме една точка. Знаехме от самото начало, че ще ни бъде трудно в сгъстения цикъл от мачове, които трябваше да изиграем. В трудни моменти на преден план трябва да излиза волята, а в днешния мач и особено през първото полувреме нещата не стояха добре. Знаехме, че през август ще се натрупа умора. Нямахме нужните ротации в състава за вътрешния шампион. Лошото е и текучеството на състезатели в нашия състав. Тръгват си едни, а тепърва влизат други, които не са в необходимия ритъм. Паузата трябва да я използваме по най-добрия начин, за да вкараме хората, които са поизостанали в нужния ритъм, коментира Киров.
Сега в последния момент ни се налага да търсим заместник на Виктор Генев. Лошото е, че пак трябва да се аклиматизира към отбора и не знам в какво състояние ще е този играч. Не са добре тези чести ротации в състава. Не е добре хора да си тръгват и да идват в течение на първенството, оплака се треньорът на канарчетата, който коментира и следващия съперник на тима, който е Левски.
Левски ми се струва различен под ръководството на Делио Роси. Ние трябва да използваме паузата най-вече за презареждане. В България няма нито един съперник, който може да бъде подценен. Важно е да използваме времето в паузата, за да може в следващите мачове да се представим по-добре, завърши Николай Киров.
Още от категорията
Виж всички
Ботев обяви трети нов
Ясни са всички контроли на Ботев през лятната подготовка
Балоянис бързо си намери нов отбор
Акценти
Виж всички
Временно спират движението по част от бул. „Копривщица" утре
Змия над метър изпълзя във вход на блок в „Смирненски”