Иван Бандаловски ще е най-новото попълнение на Ботев, твърди dsport.
Очаква се десният защитник да подпише своя договор утре и да се включи в тренировката на "канарите". Тя ще започне в 15:00 часа на базата на "жълто-черните" в Коматево.
Юношата на Левски за последно игра в Берое. Бившият национал на България напусна Стара Загора в края на миналата година. Той е ритал още за Литекс, Фейенорд, Локо (София), ЦСКА, Еверле, Партизан, Верея и Анортозис.
Изпрати на приятел:
Още от категорията
Виж всички
Ботев отново с дубъл, ще играе в Трета лига
23.06.26 13:49
56
Ботев взе централен защитник от Уганда
22.06.26 17:25
487
Акценти
Виж всички
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г.
23.06.26 13:40
482
Локо стартира подготовка без нови
22.06.26 11:52
1670